Hayvanseverler.com Gizlilik Politikası

 

 • www.hayvanseverler.com domain adına ve bu domainlere bağlı alt domain'leri kapsamaktadır.

 

 • Üyelik işlemi tamamlandığı andan itibaren Üyenin www.hayvanseverler.com üzerinden girişini yaptığı bilgiler  Hayvanseverler.com gizlilik politikası gereği güvence altındadır.

 

 • Hayvanseverler.com , Üyelerine ait  kişisel bilgileri (isim, soyadı, firma bilgileri, telefon, adres veya e-posta adresleri gibi) gizliliği, güvenliği  ve yetkisiz erişimlerden korunması için  tüm tedbirleri almayı taahhüt eder.

 

 • Hayvanseverler.com , işbu gizlilik politikasında aksi belirtilmedikçe kişisel bilgilerinizden herhangi birini Hayvanseverler.com işbirliği içinde olmadığı şirketlere ve üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

 

 • Hayvanseverler.com sitesinde yer alan ücretli hizmetlerin bedellerinin ödenmesi sırasında Hayvanseverler.com sitesine bildireceğiniz banka hesap bilgileriniz de üçüncü şahıslara kesinlikle verilmemektedir. Bahsi geçen işlemlerin kredi kartı ile yapılması durumunda kredi kartı bilgileriniz sistemimizde saklanmamaktadır.

 

 • Hayvanseverler.com  site yönetimi Üyeler tarafından elektronik ortamdan iletilen kişisel bilgileri, Üyeleri ile yaptığı ‘Hayvanseverler.com Üyelik Sözleşmesi’ gereği aşağıdaki amaçlar ve kapsam için kullanabilir :
   

1. Gerektiğinde üye ile iletişim kurmak için,

2. Kullanıcı kimliğini açıklamadan, istatistiksel değerlendirmeler, veritabanı oluşturma, pazar araştırması ve doğrudan pazarlama yapmak için,

3. Sistem güvenlik ve sürekliliği faaliyetlerinde, kullanıcıların IP adresleri tespit edilebilir ve kullanıcılar hakkında bilgi toplamak için kullanabilir,

4. Yetkili idari ve adli makamlarca hukuka uygun şekilde istendiği takdirde, üye’ye ait bilgiler hukuksal süreçlere uygun şekilde, ilgili mercilerle paylaşılabilir,

5. Üyelerin hak ve güvenliklerini korumak gerektiğinde, Üyelere ait bilgiler adli makamlara bildirilebilir.
 

 • Hayvanseverler.com yönetimi, işbu ‘Gizlilik Politikası’ hükümlerini dilediği zaman Site’de yayınlamak suretiyle değiştirebilir.
   
 • Hayvanseverler.com yönetimi değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri Sitede yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer.
   

Son Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2020